Čekají nás výpravy!

Od čtvrtka (3.12.) byla znovu obnovena činnost Junáka. Máme velkou radost, že se budeme moci se skautkami potkat naživo ještě před Vánoci. A protože nám zbývají jen 2 týdny do vánočních prázdnin a večery jsou již studené a tmavé, rozhodly jsme se, že uspořádáme dvě sobotní výpravy. První výprava bude tuto sobotu 12.12. a další hned týden na to 19.12. Chtěly bychom tyto výpravy využít k tomu, aby se oddíl mohl znovu potkat a užít si spolu nějaké hry, zábavu a dobrodružství a zároveň se rozloučit před Vánoci. Výpravy nejsou nijak povinné, chápeme, že již máte naplánovaný program. Pro skautky, které se zúčastní, platí, že si mohou odškrtnou z balíčku výzev výzvu „Zúčastním se výpravy“. Doufáme, že se nám podaří setkat se na výpravách v hojném počtu. Bohužel je ale možné, že se ještě do soboty změní stupeň PES (protiepidemický systém ČR) a po rozhodnutí vlády budeme zase nuceni činnost stopnout. Prosíme vás tedy o pochopení v tomto čase plném nejistot :D.