Trosečník

Užíváš si plavbu na výletní lodi oceánem. Z ničeho nic ale přijde bouřka a loď ztroskotá! Ocitla ses sama na pustém ostrově jako trosečník. Nikdo nikde… Jak se dostat pryč? Nemáš telefon, ale máš hlad! Proto, abys zůstala stále fit, je důležité utužovat celé tělo lehkým cvičením. Dny utíkají, ale ty neztrácíš naději a stále doufáš, že se brzy dostaneš domů a budeš si moct zahrát jednu ze skautských her po Zbraslavi :D.

Splníš dost výzev na to, aby ses dostala z pustého ostrova, jako to dokázal Trosečník?

Seznam výzev:

ZACVIČÍM SI

Vytvoř si sestavu cvičení podle svých preferencí, kterou budeš alespoň 3x cvičit (inspiraci můžeš hledat na internetu…) Příklad: 10 dřepů, 5 (opravdových) kliků, 10 skoků přes švihadlo a 20 minut procházky.

ZÁBAVA NA VEČER

Vymysli zábavu na odpoledne/večer pro celou rodinu (deskové hry, procházka po Zbraslavi, pantomima…).

UVAŘÍM JÍDLO

Pomož doma s přípravou alespoň jednoho hlavního chodu, nebo pro všechny připrav snídani.

HRA PO ZBRASLAVI

Zúčastni se alespoň jedné skautské hry po Zbraslavi.

DEN BEZ SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

Vydrž jeden celý den (od probuzení po usnutí) nepoužívat žádné sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter…).