Havelská drakiáda 15.10.

Dobrý den, Ahoj,
tak jako každý rok, i letos se bude konat drakiáda.

Jde o každoroční akci pořádanou naším střediskem pro veřejnost, při které se návštěvníci mohou zúčastnit různých soutěží, jako například soutěže o nejhezčího draka, a nebo se svými dětmi projít různorodá stanoviště s úkoly, která každoročně připravujeme. Mimo to je zde samozřejmě i prostor na pouštění draků.

Chod drakiády nezajišťují jen vedoucí, ale především skauti, skautky, světlušky i vlčata z našeho střediska, a proto by bylo úžasné, kdyby se nás tam sešlo, co nejvíce.

sraz:
15.10. v sobotu v 9:00 u skladu u naší bývalé KLASické klubovny (Elišky Přemyslovny 399), kde budeme nejprve nakládat materiál, a následně se i s ním přesuneme do Boroviček, kde vše připravíme. Poté budeme mít čas na to jít se domů naobědvat, případně, pokud bychom to domů nestihly, bude možnost oběda přímo v Borovičkách.

zahájení:
Samotná drakiáda začne v 14:00 a skončí v 17:00, prosíme tedy, abyste na ni (v případě, že půjdete na oběd domů) dorazily o půl hodiny dříve, tedy v 13:30.

konec:
Pro návštěvníky v 17:00, pro ostatní až se vše uklidí(cca 18:00).